Bli med på førjulstreff med HBRS Vest! 🎄🍕

Vi i HBRS Vest ønsker å invitere deg til et koselig førjulstreff på Egon-Åsane, tirsdag 17. desember fra kl. 16.00 til 18.00. Dette er en flott mulighet til å møte andre medlemmer i regionen, bli bedre kjent med oss i styret, og ha en hyggelig stund sammen før julefreden senker seg.

Vi serverer pizza og et glass brus – alt spandert! 🎉

Påmeldingslink er allerede sendt til alle medlemmer via Rubik, og plassene er begrenset, så vær tidlig ute!

Vi ser frem til å møte deg og skape en hyggelig førjulsstemning sammen!

Med vennlig hilsen,
Styret i HBRS Region Vest

Har du spørsmål? Ta gjerne kontakt med oss på:
Regionvest@hbrs.no

 

 

Hvem er vi?

HBRS er en pasient og brukerorganisasjon som arbeider for å informere og øke kunnskap vedrørende kjønnsinkongruens og kjønnsdysfori, og være en pådriver for et godt og trygt behandlingstilbud i Norge.

Hvem jobber vi for?

Harry Benjamin Ressurssenter (HBRS)arbeider for mennesker som opplever kjønnsdysfori, kjønnsinkongruens, eller kjønnsidentitets utfordringer

Hvor holder vi til?

Christian Krohgs gate 34, 5 etg. 0186 Oslo Google maps

e-post: info@hbrs.no

Telefon: 22 11 40 40

Privacy Preference Center